ANKARA SİNCAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİM LİDERLERİ İŞBİRLİĞİ VE MOTİVASYON ARTIRMA (ELİMA) PROJESİ TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

.
EĞİTİM LİDERLERİ İŞBİRLİĞİ VE MOTİVASYON ARTIRMA (ELİMA) PROJESİ TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

            Sincan Kaymakamlığı’nca (İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü) hazırlanan Eğitim Liderleri İşbirliği ve Motivasyon Artırma (ELİMA) Projesi Toplantısı yapıldı.

              Toplantıya Sincan Kaymakamı Sayın Abdullah KÜÇÜK, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem SOLMAZ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Prof. Dr. Gıyasettin AYTAŞ (Gazi Üniversitesi Türkçe Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı), Doç. Dr. Yusuf DOĞAN (Gazi Üniversitesi Türkçe Eğitimi Anabilim Dalı Öğretim Elemanı), Doç. Dr. Mehmet KARA (Gazi Üniversitesi Türkçe Eğitimi Anabilim Dalı Öğretim Elemanı), Okul Yöneticileri ve öğretmenler katıldı.

              İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem SOLMAZ konuşmasında Eğitim Liderleri İşbirliği ve Motivasyon Artırma (ELİMA) Projesi ile ilgili olarak “ELİMA projesi kapsamında İlçemizde görevli öğretmen ve eğitim yöneticileri için ulaşılması istenen hedefler doğrultusunda performans ölçütleri geliştirilerek, yapılacak nesnel ve şeffaf değerlendirme neticesinde alanında üstün performans gösterdiği tespit edilen personel ödüllendirilecektir.” dedi. Sayın Solmaz konuşmasının devamında Eğitim Liderleri İşbirliği ve Motivasyon Artırma (ELİMA) Projesine büyük önem verdiklerini ve yoğun katılım beklediklerini belirtti.

             Sincan Kaymakamı Sayın Abdullah KÜÇÜK konuşmasında “Bu projeyle nesnel ölçütler belirlenip emsallerine göre farklı çalışmalar yapan, kendisini yenileme ve geliştirme çabası içerisinde olan personelin ön plana çıkarılarak ödüllendirilmesi sağlanacaktır. Projenin ilkeleri; ölçütlerde nesnellik, ödüllendirmede adalet, beyanın esas alınması, şeffaflık, güvenilirlik ve saygınlığın korunmasıdır” dedi. Sayın Küçük konuşmasının devamında ELİMA Projesi ile motivasyon artırılması, işbirliğinin geliştirilmesi, eğitimcilerin kendilerini yenileyip geliştirmesi ve eğitimde sinerji oluşturulmasının hedeflendiğini ifade etti. ELİMA projesine yüksek düzeyde katılım beklediklerini söyledi.

             Soru cevap bölümü ile devam eden toplantı iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

 

31-10-201831-10-201831-10-201831-10-201831-10-201831-10-201831-10-201831-10-201831-10-201831-10-2018

 

 

 

Hükümet Konağı Tandoğan Mahallesi Zeki Uğur Caddesi Sincan/ANKARA - 0 312 269 54 46 0 312 269 54 47

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.