ANKARA SİNCAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR VEKİLİMİZ SAYIN AHMET GÜRSEL AVCI'NIN YIL SONU MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR VEKİLİMİZ SAYIN AHMET GÜRSEL AVCI'NIN YIL SONU MESAJI
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR VEKİLİMİZ SAYIN AHMET GÜRSEL AVCI'NIN YIL SONU MESAJI

       Sevgili öğrencilerim; yoğun bir tempoda geçen bir eğitim öğretim yılını daha tamamladınız. Bugün, bir yıl boyunca emeğinizin karşılığı olan karnelerinizi alacaksınız. Milli ve manevi değerlerimizin ışığında öğrendiklerinizi ve keşfettiklerinizi hayatınıza katma zamanı. Hepiniz güzel bir tatili hak ettiniz. Bu süreyi verimli olarak değerlendirmek için birçok seçeneğiniz olduğunu unutmayın. Sosyal ve kültürel etkinlikler ile özellikle kitap okuyarak değerlendireceğiniz bu zaman diliminin ardından yeni öğretim yılına hazır olacaksınız.  Hepinize iyi tatiller diliyorum.

        Değerli öğretmen arkadaşlarım; Eğitim, zihin, ruh ve karakter inşasıdır. Bir meslek sahibi olmaktan öte çok ciddi bir sorumluluktur. Ülkemizi güçlü yarınlara taşıyacak yeni nesillerimizin yetişmesinde en büyük güç şüphesiz sizlersiniz. Bu toprakları vatan yapan, bu ülkeye değer katan;  gece gündüz demeden özveri ile çalışan eğitimcilerdir. Eğitim öğretim yılı boyunca öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmek için gösterdiğiniz tüm gayretler  için  teşekkür ediyorum.

Saygıdeğer veliler; Hepimizin en kıymetli varlıkları ve geleceğimizin mimarları olan çocuklarımızın başarıları kadar başarısızlıklarını da normal karşılamalıyız. Doğru yönlendirme, sıkıntıların kaynağına ulaşma ve çözüm yollarını araştırma konularında ilginizi ve gayretinizi bekliyorum. Sevgi, şefkat ve ilgi ile çözemeyeceğiniz hiçbir sorun yoktur. Bugün itibariyle çocuklarımızla daha fazla ilgilenmeli, sorunları olduğunda paylaşmalı, birlikte zaman geçirmeli, birlikte kitap okumalı ve onları anlamaya çalışmalıyız. Unutmayalım! Hiçbir karne çocuklarımızdan daha değerli olamaz. Öğrencilerimizin eksik olduğu noktaların giderilmesi için sizlerin eğitimcilerle daha sıkı bir iletişime geçmenizi ve yaz tatilini, çocuklarımıza ulaşmak için altın bir anahtar olarak değerlendirmenizi rica ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle mutlu, sağlıklı ve huzur dolu bir yaz tatili geçirmenizi diliyor,  eğitim ve öğretim mücadelesine emeği geçen bütün değerli idareci, öğretmen ve personelimize teşekkür ediyorum.  Çocuklarımızın eğitimi için her türlü fedakârlığı gösteren siz değerli velilerimize de şükranlarımı sunuyor, iyi tatiller diliyorum. 

 

                                                                                                                           Ahmet Gürsel AVCI

                                                                                                                                                                                                                                                              İlçe Milli Eğitim Müdür V.

Hükümet Konağı Tandoğan Mahallesi Zeki Uğur Caddesi Sincan/ANKARA - 0 312 269 54 46 0 312 269 54 47

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.