ANKARA SİNCAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞAİR ABDURRAHİM KARAKOÇ ORTAOKULU İSPANYA ZİYARETİNDE

Şair Abdurrahim Karakoç Ortaokulu, 2013-2015 Comenius “Happy Childhood” Çok Taraflı Okul Ortaklığı Projesi kapsamında düzenlenen İspanya ziyaretine Türkiye grubu olarak katılmıştır.
ŞAİR ABDURRAHİM KARAKOÇ ORTAOKULU İSPANYA ZİYARETİNDE

Şair Abdurrahim Karakoç Ortaokulu, 2013-2015 Comenius “Happy Childhood” Çok Taraflı Okul Ortaklığı Projesi kapsamında düzenlenen İspanya ziyaretine Türkiye grubu olarak katılmıştır. Toplantı  8-12 Ekim 2014 tarihleri arasında, İspanya’nın Jaen eyaletinin Linares kentinde olmuş, çocuk oyunları aktivitesi düzenlenmiş, tarihi geziler yapılmıştır. En ilgi çeken geziler ise Granada’da Endülüs döneminden kalma El Hambra Sarayı ve Madrid gezisi olmuştur. Ziyerete okul öğrencilerinden İrem TAŞ, Beyza BAYRAK;  okulun  Görsel Sanatlar öğretmeni Sinem ŞENTÜRK TOSUN, İngilizce öğretmeni Esra USTA  ARSLAN ve proje koordinatörü  İngilizce öğretmeni Derya CEYLAN katılmıştır. Ziyaret amacına uygun yapılmış ve ülkemiz en iyi şekilde temsil edilmiştir. Bu başarının elde edilmesinde emeği geçen öğrenci ve öğretmenlere; katkılarından dolayı Okul Müdürü Yusuf ÇALIŞKAN’ a teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Hükümet Konağı Tandoğan Mahallesi Zeki Uğur Caddesi Sincan/ANKARA - 0 312 269 54 46 0 312 269 54 47

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.