ANKARA SİNCAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

PLEVNE İLKOKULU İTALYA’DA

Plevne İlkokulu, Fransa, İspanya, Almaya, Polonya, İtalya ve Çek Cumhuriyeti ile yürüttükleri European contest: A bilingual challenge isimli Erasmus Plus KA2 Stratejik Ortaklıklar Okul Eğitimi Projesi kapsamında ikinci ziyaretini İtalya´ya gerçekleştirmiştir. 
PLEVNE İLKOKULU İTALYA’DA

Plevne İlkokulu, Fransa, İspanya, Almaya, Polonya, İtalya ve Çek Cumhuriyeti ile yürüttükleri European contest: A bilingual challenge isimli Erasmus Plus KA2 Stratejik Ortaklıklar Okul Eğitimi Projesi kapsamında ikinci ziyaretini İtalya´ya gerçekleştirmiştir. Toplantı  15- 21 Mart 2015 tarihleri arasında, İtalya’nın Sicilya adasındaki CATANIA kentinde gerçekleşmiştir. Ayrıca projede görevli öğretmen ve öğrencilerimiz TAORMINA kentini ve ETNA YANARDAĞI’nı görme şansı bulmuşlardır. Proje kapsamında 3-B sınıfı öğrencisi Damla ALTAY, 4-F sınıfı öğrencileri Metehan BİRCAN , Muaz YENİLMEZ ve Yeliz ŞAHİN  ülkemizin Sanat’ını tanıtan İngilizce sunumlar yapmış, diğer ülke öğrencileri ile birçok proje aktivitesi gerçekleştirmiştir.  Proje koordinatörü İngilizce Öğretmeni Deniz GÖKMEN ve Sınıf Öğretmeni Seniha KAYIR’ın katıldığı bu ziyarette ülkemiz en iyi şekilde temsil edilmiştir. Bu başarının elde edilmesinde emeği geçen öğrenci ve öğretmenlere; katkılarından dolayı Okul Müdürü Nayim GEZER’ e teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.Hükümet Konağı Tandoğan Mahallesi Zeki Uğur Caddesi Sincan/ANKARA - 0(312)2695446 / 0(312)2704567 / 0(312)2702369 / 0(312)2681141

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.