ANKARA
SİNCAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
NEFİSE ANDİÇEN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ GEZİSİNDE
NEFİSE ANDİÇEN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ GEZİSİNDE![NEFİSE ANDİÇEN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ GEZİSİNDE](/meb_iys_dosyalar/2019_02/19091710_1.jpg)
Müdür Yardımcısı Ayşe Esra YAŞAR koordinatörlüğünde, okulumuz 12.sınıf öğrencilerimize Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi´ne; mesleki bilinci geliştirmek üniversite ortamını tanımalarını sağlamak ve üniversite sınavı ile girebilecekleri mesleki alanları yerinde görmelerini sağlamak amacı ile gezi düzenlenmiştir.