PLEVNE İLKOKULU İSPANYA ZİYARETİ
![PLEVNE İLKOKULU İSPANYA ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2014_12/k_09093006_20141130_161358.jpg)
Plevne İlkokulu, Fransa, İspanya, Almaya, Polonya, İtalya ve Çek Cumhuriyeti ile yürüttükleri Erasmus Plus KA2 Stratejik Ortaklıklar Okul Eğitimi Projesi kapsamında ilk ziyaretini İspanya´ya gerçekleştirmiştir. Toplantı 1- 6 Aralık 2014 tarihleri arasında, İspanya’nın Castilla La Mancha eyaletinin CUENCA kentinde gerçekleşmiştir. Proje kapsamında 4-K sınıfı öğrencileri Ayşe Nisa TANRISEVEN, İrem Su KARA, Muhammed Taha Batın SÜRÜCÜ ve Nurettin Arda BAŞER ülkemizin Kültürel mirası´nı ve Müziği´ni tanıtan İngilizce sunumlar yapmış, diğer ülke öğrencileri ile birçok proje aktivitesi gerçekleştirmiştir. Ayrıca TOLEDO ve MADRİD şehirleri ziyaret edilmiştir. Proje koordinatörü İngilizce Öğretmeni Deniz GÖKMEN ve Sınıf Öğretmeni İpek MERT´in katıldığı bu ziyarette ülkemiz en iyi şekilde temsil edilmiştir. Bu başarının elde edilmesinde emeği geçen öğrenci ve öğretmenlere; katkılarından dolayı Okul Müdürü Nayim GEZER’ e teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.