ANKARA SİNCAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

PLEVNE İLKOKULU İSPANYA ZİYARETİ

PLEVNE İLKOKULU   İSPANYA ZİYARETİ

         Plevne İlkokulu, Fransa, İspanya, Almaya, Polonya, İtalya ve Çek Cumhuriyeti ile yürüttükleri Erasmus Plus KA2 Stratejik Ortaklıklar Okul Eğitimi Projesi kapsamında ilk ziyaretini İspanya´ya gerçekleştirmiştir. Toplantı  1- 6 Aralık 2014 tarihleri arasında, İspanya’nın Castilla La Mancha eyaletinin CUENCA kentinde gerçekleşmiştir. Proje kapsamında 4-K sınıfı öğrencileri Ayşe Nisa TANRISEVEN, İrem Su KARA, Muhammed Taha Batın SÜRÜCÜ ve Nurettin Arda BAŞER  ülkemizin Kültürel mirası´nı ve Müziği´ni tanıtan İngilizce sunumlar yapmış, diğer ülke öğrencileri ile birçok proje aktivitesi gerçekleştirmiştir. Ayrıca TOLEDO ve MADRİD şehirleri ziyaret edilmiştir. Proje koordinatörü İngilizce Öğretmeni Deniz GÖKMEN ve Sınıf Öğretmeni İpek MERT´in katıldığı bu ziyarette ülkemiz en iyi şekilde temsil edilmiştir. Bu başarının elde edilmesinde emeği geçen öğrenci ve öğretmenlere; katkılarından dolayı Okul Müdürü Nayim GEZER’ e teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.


 

Hükümet Konağı Tandoğan Mahallesi Zeki Uğur Caddesi Sincan/ANKARA - 0(312)2695446 / 0(312)2704567 / 0(312)2702369 / 0(312)2681141

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.