ANKARA
SİNCAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ŞEHİT ÖMER İPEK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ KEDİ EVLERİ YAPTI
ŞEHİT ÖMER İPEK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ KEDİ EVLERİ YAPTI![ŞEHİT ÖMER İPEK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ KEDİ EVLERİ YAPTI](/meb_iys_dosyalar/2019_02/21150247_1.jpg)
Okulumuz öğrencileri soğuk kış günlerinde üşümemeleri için minik dostlarımıza kedi evi yaparak doğal yaşam alanlarına bıraktılar. Bu hassas düşünceleri için başta 11/c olmak üzere tüm öğrencilerimize ve tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz.